• Ново
ChenCheng Кинолошки, Пет Гнездо Куче Куќата Мачка Отпадоци Четири Сезони Универзална Лето Мало Куче Затворен (3 Бои). Домашно Милениче Материјали

ChenCheng Кинолошки, Пет Гнездо Куче Куќата Мачка Отпадоци Четири Сезони Универзална Лето Мало Куче Затворен

DEN 1252.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Удобно, флексибилен и да се направени од faux крзно, нашите себе-греење луксузни куче кревет е потсетува на мајка крзнено палто!Комбинираат длабоко дупки да им овозможи на вашето домашно милениче да се фуражни, и на животните ќе има добар ноќен сон за да се подобри однесувањето и подобрување на здравјето.Нашите миленичиња кревети имаат убава природна боја која може да биде беспрекорно додадена на оркестарот на секоја соба!И бидејќи нивните bottoms се водоотпорни и дамка-отпорни, тие спречите случајно нечистотијата од внесување на подот.Полу-затворени дизајн, може да бидат поставени на отворено или во затворен простор, чувствуваат удобно и дише за да се направи вашето домашно милениче топло и удобно.Тоа е лесно за чување и лесно да се носат, и тој има едноставен и лесен дизајн.Двојно покривот дизајн, единствен облик, дише мрежа екрани, издржливи.Четири сезони универзална, двојно покривот дизајн, windproof заклучување температура, демонтажа и виткање, целокупната структура, лесен за чистење.

Особините

Купувачите избираат и

Кревети за домашни Миленичиња Кинолошки Отстранлив Куче Мат Четири Сезони Куче Теди Мали и Средни Куче Миленичиња

Големина : S 50 X40 X17 CM , М 60 X50 X19 CM, L 75 X62 X21 CM, XL98 X76 X21 CM , XXL 120 X90 X26 CM Боја : A , Б Изми платно, дебел памук, удобно, у�

DEN 5089.68

Кревети Пет Пет Шатор Куќа Пренослив и Перат Милениче Кинолошки Игра Куќа Куче Игра Шатор Мачка/Куче (Вклучувајќи

Машина за миење (нежно режим) или рака мие, ја собори сува ниска ☆ Лесно да се собраа, мат се вклучени.и мо

DEN 1096.56