• Ново
Експерт Поврзете 1x2 HDMI Splitter | 2 Порт | Full HD/3D | 1080P | HDMI 1.3 | 1 Текст - 2 Излези

Експерт Поврзете 1x2 HDMI Splitter | 2 Порт | Full HD/3D | 1080P | HDMI 1.3 | 1 Текст - 2 Излези

DEN 335.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вистински Expert Power HDMI Splitter 1 влез 2 излези 1080 P Full HD/3 D HDMI 1.3. Сплит 1 HDMI влез сигнал на 2 HDMI излез сигнали, како на пр. 1 DVD Плеер излези да 2 ист монитори; Тоа Не се префрлате помеѓу влезови.Поддржани Видео Резолуции - 1080 P/ 1080i/ 720p/ 576p/ 576i/ 480p/ 480i; Поддржани Аудио Формати - Dolby-AC3, Dolby True HD, DTS, DTS-HD, DSD, LPCM7.3. Пренос на Далечина - Пренесува HDMI сигнал до 130 нозете без губење на квалитет на слика.Гаранција Dolby True-HD; LPCM7.1; DTS; Dolby-AC3; DSD - адаптер Текст : AC (50 HZ, 60 HZ) 100 V-240 V; Излез : DC5 VPackage вклучува : - 1 x 2 HDMI Splitter x 1 - 5 V AC Адаптер x 1 - Прирачник за Корисникот x 1.

Особините

Купувачите избираат и