• Ново
Цветни Сина Mandala Крстот Тело Термо Кулер Ручек Торба За Деца и Возрасни

Цветни Сина Mandala Крстот Тело Термо Кулер Ручек Торба За Деца и Возрасни

DEN 645.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Елегантен Дизајн во случај на било spillage, избришете ја со влажна крпа.Идеален Подарок за мажи, жени, пријатели, девојки, момчиња, тинејџерите, колеџ студентите итн.Вистински Материјал - Ние користиме високо квалитетни платно ткаенина за овој повик рамо ручек торба.Rosie Паркер Inc. ; Вредност за Пари : Со нејзината флексибилност и висок квалитет премиум материјалот, овие ручек кеси за деца и возрасни, супериорен квалитет на производот - Купи сега, & одат на училиште во стил чување на храна и пијалоци во вашиот термички ручек кеси.Метални делови на патентите се направени од супериорен материјал за ексклузивен изглед.Квалитет, стилски термички ручек кеси дизајниран со повеќе прегради да се задржи essentials организирани без компромитирање на стил.Внатрешниот е направен од дебела не-токсични изолирани пластика.

Особините

Купувачите избираат и

Стилски преносни Ручек Торба,Оксфорд Преносни Ручек Торба Ладилник Термички Храна Организатор Ладно Изолирани

Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екрано�

DEN 1113.60

Пеперутка Ручек Кутија Патна Торба за Обновливи Изолирани Кулер Ручек Кеси Жени Човек Возрасни Симпатична Пикник

Ручек кеси, како подароци им овозможи на луѓето да јадат свежа и здрава храна.Ручек кутија големина : L : 8.

DEN 215.76