• Ново
Кент OG2 Beechwood Четка Косата и Лицето Четка за Брада Грижа - Exfoliating Природни Свиња Наежвам Четка за Mens Чешлање, за Нега на Коса и Брада Straightener за Мажи за Нега на Кожата

Кент OG2 Beechwood Четка Косата и Лицето Четка за Брада Грижа - Exfoliating Природни Свиња Наежвам Четка за

DEN 1536.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

НА СТОЛЕТНИТЕ ЛУКСУЗНИ : На Кент Бренд е на чешли од 18 век, обезбедување на квалитет свиња наежвам четки и најважен за mens чешлање од нивното основање.Ако не сте задоволни со квалитетот на нашите кралската четка, се чувствуваат слободни да се врати за наплата.ЧЕТКА ДИМЕНЗИИ/КВАЛИТЕТИ : 7.ЗА КЕНТ е - НАЈДОБРИТЕ МАЖИ ЛИНИЈА : Дизајни доаѓаат во различни форми, овален, правоаголен и двете со рачки.Ние веруваме дека чешлање е начин на живот и модна изјава, и ние секогаш сме дизајнирање на нови модели за да се обиде и да ги задоволи потребите на нашите потрошувачи - ако нашиот производ не ги исполни вашите стандарди, тоа не ги исполнуваат нашата.Овие четки се направи за еден класичен и уникатен подарок за вашите посебни некој.Квалитет, дизајн и внимание на детали одат во секој четка.Компанијата продолжува да го задржат изработка и нов квалитет кој е Кент угледот.За КЕНТ - НАЈДОБРИТЕ СВЕТСКИ HAIRBRUSHES : Основана во 1777, од страна на Вилијам Кент во владеењето на Џорџ III.Оваа специфична четка е погодна за сите коса и брада должини, со фирмата влакната најдобро одговара за средни до груба коса видови.Таму предност на природните наежвам четка сјае, како што се шири масла природно се произведува од страна на вашата кожа во текот на вашата коса за да се одржи сјајна и природно услови, на начин на кој вештачки наежвам едноставно не може.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Кент произведува најголем избор на најдобрите губење на четки и чешлање колекции во светот.

Особините

Купувачите избираат и

Професионални Керамички Грејач Коса Зацврстување Четка,Авто-Заклучување,Анти Scald,Нула Штета,Прилагодлива Температура,Инстант

410450°F за густа коса;338410°F за нормална коса;250338°F за тенка коса.MCH Брзо се загреваат,Навистина Нула Штети н�

DEN 719.76

Плажа Партија Со Зајдисонце Во Тропски Одмор Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел

8 Inch Styles : Плажа Партија со Зајдисонце во Тропски Одмор Patterns Note : Избегнувајте Долги Периоди На Директна с

DEN 407.76

Месечината Ноќ Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел Воздух Перница Чешел За Жени,

ЕкоПријателски Материјал : Месечина Ноќ Печатење На Воздух Перница Коса Четка Направена Од Животната С�

DEN 407.76