• Ново
Avanlin Спа Шминка Headbands Симпатична Еластична Главата Бенд Корални Руно Коса Обвива Миење Лице венчиња Туш Главата Додатоци за Девојки и Жени(Пакување од 2) (Set 11)

Avanlin Спа Шминка Headbands Симпатична Еластична Главата Бенд Корални Руно Коса Обвива Миење Лице венчиња Туш

DEN 279.84

Износот
Во форма достапна за нарачката

Авокадо Шминка Headband : Ние сме убедени дека нашите headband ќе биде вашиот најдобар избор.Тоа е исто така добар избор за да испратите вашите пријатели и famliy како подарок.Ќе бидете сигурни дека за да се одговори на вас и да ви даде решение.Bowties главата бенд дизајн, може да се прилагоди според своите параметри.Ако имате било какви прашања , ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Лицето headband е лесен за употреба, прво, место на косата бенд на вратот од над главата, од косата е сите организира надвор од губење на бендот.Мечка уши венчиња погоден за спа, спортови, јога, лицето за перење , шминка и туш, тоа може да се задржи вашата коса уредни и сува.Тие се мулти-обоени дека се направи што повеќе слатка и симпатична!Спа hairbands може да се користи за различни прилики, без оглед на шминка,миење лице, или спорт.Без разлика дали сте дете или возрасен, тоа е погоден и удобен за носење.Спа headbands со ушите направени од микрофибер руно, перат и брзо сушење.Симпатична глава заврши вклучува 2 парчиња од headbands, доволно за секојдневно се менува и користење.Спа headbands за жените Avanlin, од 1999 година, придонесоа за создавање на висок квалитет на рачно изработени коса додатоци како headbands, губење на бендот, губење на ноктот клипови, косата scrunchies и други модни и функционална косата се украси.

Особините

Купувачите избираат и