• Ново
Злато Кат Штанд Јога Мат Багажник, 5 Ниво Метал Пена Ролери Складирање Организатор, Фитнес Соба/Салата за Вежбање Душеци Екранот Стојат (Големина : 58×40 x 130cm)

Злато Кат Штанд Јога Мат Багажник, 5 Ниво Метал Пена Ролери Складирање Организатор, Фитнес Соба/Салата за Вежбање

DEN 8108.64

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Да зачувате простор】Јасно Вредни Подот Во Фитнес Студио Или Дом Салата.- Чистење метод : избрише со влажна крпа за да се отстрани нечистотијата● Пакетот Вклучува : 1x Јога Мат складирање Рек● Мерки на претпазливост : - Упатство за мерење,производ големина и физички може да постојат 3 ~ 5 cm грешка.- Надарени на вашето семејство и пријатели кои сакаат фитнес, тоа може да им помогне да ги чувате своите фитнес предмети, што е несомнено една практична и креативна подарок за Божиќ, роденден или свадба. 【Мулти-Цел】се Задржи вашата јога душеци, тренингот мат, пена, ролки, коленото поддршка мат организира со нашиот кат управување со леснотија.【Здрав Дизајн】Нашите решетката е направен од метал, висока температура отпор, отпорност на абење.Тоа може да им помогне одржите вашиот душеци и валјаци добро организирани во еден агол зачувување на вредни простор како резултат на тоа.Лесно да се чисти, ги чистат со влажна крпа. 【Услуга】Кога ќе го примите пакетот, ако имате било какви проблеми (пакетот се оштетени/ додатоци се изгубени/производот е валкано, итн), ве молиме да бидат слободни да контакт со нас преку порака.Лесен пристап до пена ролки и јога душеци. 【Лесно да се Соберат】Едноставна завртка-заедно дизајн доаѓа заедно во минути; сите потребни алатки за собранието се вклучени.Тоа е јога мат ѕид складирање и пена ролери организатор во едно.

Особините

Купувачите избираат и

Една Мечка Јога Мат Убава Американски Индијански Племенски Етнички Мотиви Геометриски Фитнес Мат Еко-Пријателски

Кликнете на Додади во Кошничка сега!!Вие нема да бидете разочарани.Издржлив и може да се влечат, висока т

DEN 839.76