• Ново
Девојки во Вестите #3 1/1940-Бети Grable-кукла-експлоатација-Lupe Велес-G/ВФ

Девојки во Вестите 3 1/1940-Бети Grable-кукла-експлоатација-Lupe Велес-G/ВФ

DEN 2964.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Бети Grable покрие Pin-up прозорци, кукла, експлоатација pix Вирџинија Дејл, корсети, девојки да играат фудбал, Ен Sheridan vs Жан Harlow, Lupe Велес, бански костуми perfect, зачинета пози, Јане Wyman и повеќе Ретки Големина е околу 10 1/2 X 13 1/2.

Особините

Купувачите избираат и