• Ново
Waggo Мечка Керамички Куче Сад Гроздобер Сива, Голем

Waggo Мечка Керамички Куче Сад Гроздобер Сива, Голем

DEN 647.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

МИКРОБРАНОВА печка И машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО : Овие лесно чистење куче чинии се совршено да се вклопи во вашиот кучиња секојдневни потреби.КЕРАМИЧКИ STONEWARE : Овие висок квалитет на чинии се изработени со највисок квалитет глина и се залагаат за секојдневна облека, брилијантно.МАЛИ, СРЕДНИ и ГОЛЕМИ РАСА : Овие чинии се достапни во 3 големини што ги прави совршено се вклопуваат за било куче.ПОП НА БОЈА : Овие керамички чинии се бели на врвот со поп на боја на дното за да додадете малку забава до секоја соба.ХРАНА ИЛИ ВОДА ЧИНИИ : Овие куче чинии се погодни за храна или вода, тие се многу разноврсна!.НЕ САМО ЗА КУЧИЊА : Овие чаши се одлична за зајаци, гвинеја свињи, мачки, ferrets и други домашни миленици!.ПОВЕЌЕ WAGGO : Овие керамички куче чинии се само почеток во нашата мечка колекција.Пар ги со убава третираат тегла или да се меша и натпревар нив и со другите наши модерното куче чаши за забава пар.Мала : 2" x 5.25", 2 првенство капацитет.Медиум : 2.75" x 6.5", 4 првенство капацитет.Голем : 3.25" x 8.5", 8 првенство капацитет.

Особините

Купувачите избираат и