• Ново
IDL Пакување ПРО 1 1/4 x 820' Композитни Здрав Мозок Комплет, 3300 lbs Скрши Силата – Најдобар во Класа Teknika MUL Tensioner & Тркала Количка – Доволно Здрав и Заптивки за 250 Користи Пр

IDL Пакување ПРО 1 1/4 x 820' Композитни Здрав Мозок Комплет, 3300 lbs Скрши Силата – Најдобар во Класа Teknika

DEN 21960.72

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сите потрошен материјал, вклучувајќи здрав и токи може да се преуредиле одделно.Згора на тоа, здрав мозок не дамки и има слична пауза предности на челик, поради шок апсорпцијата на капацитети. 75% од Teknika MUL алатки кои се продаваат во 2010 се уште се работа на пазарот!Ние исто така нудиме две други опции на комплетен здрав решенија кои содржат пред-избран здрав производи кои работат совршено заедно.Ние го цениме нашите клиенти и само што нудат пакување на производи кои се внимателно избрани и одобрени од страна на нашата пакување експерти.Крајната — здрав комплет со 3-во-1 комбинација алатка која тензии, фоки, и намалувања на рака.Ние се презентирани во широк спектар на здрав решенија за ефикасен и брз здрав на било обемот, тежината и обликот на пакување.ПРО КОМПОЗИТНИ ЗДРАВ МОЗОК КОМПЛЕТ вклучува : 1 ролна 1 1/4 инчи x 820 метри композитни здрав мозок тек со 3300 lbs скрши силата, 8 инчен x 8 инчен core големина; пакување од 250 тешки-должност 1 1/4 инчи рака жица токи со поцинкуван слој за подобар стисок со композитни мозок и временски да издржи; Teknika MUL-375 тешки-должност здрав мозок tensioner со супериорен држи моќ им овозможува да се постигне максимална рака напнатост; МД-83 здрав количка/фармацевт со лента за алатки и токи за композитни здрав мозок ролни со 8 инчен x 8 инчен core големина.УВ, ВЛАГА И ХЕМИСКА ОТПОРНОСТ : Одлична замена за челик плоскости кога УВ, влага и хемиска отпорност на здрав е потребно.

Особините

Купувачите избираат и