• Ново
Лесно Внатрешна/Надворешна Јава Играчки 3-6 годишна Бебе Tricycle 30kgr. Носат да Го Издржат

Лесно Внатрешна/Надворешна Јава Играчки 3-6 годишна Бебе Tricycle 30kgr. Носат да Го Издржат

DEN 1768.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Прилагодливи седиште гарантира дека уживаат tricycle вашето дете за многу години. [Лесна инсталација] Во случај на висок распаѓање и собранието е едноставна и зголемената стапка на возилото, монтирани тркала, компонента како кочница во фабриката, па да debug, монтажата е лесна и безбедно.Совршен за деца tricycle за вашите деца.Tricycle и децата биланс на велосипед на најдобриот 3-во-1 дизајн.2-3-годишно бебе, употреба на две тркала биланс на велосипед режим.Бебето од 10 до 24 месеци препорачуваме три круг режим.За да се сретне со децата на барањата на различни возрасти. [безбедност на волан] : tricycle на рачката бар е безбедно да го управувачот на 45 степени, управувачот е флексибилен, притисни род контроли на волан, тоа може да се управува безбедно кај децата. ★ Ако не сакате да го инсталирате, ќе ви даде Јапонската верзија на инсталацијата екран ве молиме испратете e-mail ★Име на Производ : Деца tricycle For век : 3-6 години old Withstand 30kg Children е tricycle, што е, висока-перформанси tricycle.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail.Или наплата.

Особините

Купувачите избираат и