• Ново
Бебе Мулти-Функција се Игра и да Научат Активност Табела Бебе Раниот Развој Активност Играчка 1-3 години Бебе Подарок (Боја : Мулти-Обоени, Големина : 202020cm)

Бебе Мулти-Функција се Игра и да Научат Активност Табела Бебе Раниот Развој Активност Играчка 1-3 години Бебе

DEN 2949.12

Износот
Во форма достапна за нарачката

1. Таа донесува оригиналниот АБС материјал, не bisphenol A заштита на животната средина, силна отпорност и издржливост. 2. Безбедно и невкусна, мека осветленост, висока боја сатурација, нема тешки метали, погоден за доенчиња и мали деца. 3. 1 сет на играчки и повеќе начини на игра. 6 живот сцена искуства, слободно студија, чиста бања, среќен градина, вкусна кујна, удобна спална соба, звучни и светлосни забава сала. 4. Вежбање на вашето бебе е когнитивна способност преку различни игри. 5. Воведување на механички и физички знаење преку едноставни игри за подобрување на вашето дете имагинација и внимание.Играчка тип : мулти-функционални музика toy Applicable возраст : 18 месеци или more Developmental способност : рака-око координација, визуелни, аудитивни, тактилни abilities Product материјал : ABS еколошки суровини materials This производ бара батеријата.Имаме квалитет, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.Ние се залагаме за : производот ќе се проверуваат и се одликува строго пред пратката да се осигура дека стоката ќе примите се заврши и да се на добри перформанси.Ние може да ви понуди било какви дополнителни помош.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт, Сите информации ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.

Особините

Купувачите избираат и