• Ново
Toolocity 4fpdset-jx 4-Инчен JX Сјај Дијамант Полирање на Подлога со Слободни Назад Држачот, Сет од 8

Toolocity 4fpdset-jx 4-Инчен JX Сјај Дијамант Полирање на Подлога со Слободни Назад Држачот, Сет од 8

DEN 1411.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

2.7 mm Thickiness.Максимална брзина 4500 ВРТЕЖИ во минута.Велкро Поддржан, Ронки броеви изгорени во лепенка.Користете Влажни Само.Инструкции се вклучени.Се продава/Дистрибуиран од страна на Toolocity само.Опис на производот 4" JX Сјај Дијамант Полирање Подлога - Сет од 8 со Слободни Назад Држачот. 4" JX Сјај Дијамант Полирање Влошки се нашите најпопуларните влажни дијамант полирање влошки за полирање на гранит.Тие доаѓаат со 50 ронки, 100, 200, 400, 800, 1500, 3000 чакал и бела или црна б Од Производителот 4" Дијамант Полирање Подлога - Сет од 8.

Особините

Купувачите избираат и