• Ново
т-Глобалната Технологија THERM ПОДЛОГА A1780 15X15X2MM (Пакување од 20)

т-Глобалната Технологија THERM ПОДЛОГА A1780 15X15X2MM (Пакување од 20)

DEN 2222.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Mfr : - t-Глобалната Технологија.Серија : - TG-A1780. Пакет : - Големо.Дел Статус : - Активен.Употреба : - Мулти.т-Глобалната Технологија THERM ПОДЛОГА A1780 15 X15 X2 MMProduct Спецификација : Категорија : - Фанови, Термичка Управување, Термо - Влошки, Sheets Mfr : - t-Глобална Technology Series : - TG-A1780 Package : - Bulk Part Статус : - Active Usage : - Multi Type : - Јазот Додатен Подлога, Sheet Shape : - Square Outline : - 15.00 mm x 15.00 mm Thickness : - 0.0790" (2.000 mm)Материјал : - Silicone Adhesive : - -Подлога, Превозникот : - -во Боја : - Gray Thermal Resistivity : - -коефициент на Топлинска Спроводливост : - 17.8 W/m-KShelf Живот : - 24 Months Shelf Живот на проектот : - -Складирање/Ладење на Температура : - -Digi-Копче за Складирање : - -База на Производ Број : - TG-A17801 : - $6.2500010 : - $6.0770025 : - $5.7392050 : - $5.40160100 : - $5.06400250 : - $4.72636500 : - $4.388781,000 : - $4.304385,000 : - $4.21998 Ro HS Статус : ROHS3 Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - Не Applicable ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8546.90.0000.

Особините

Купувачите избираат и