• Ново
Кент Најдобрите Мажи MG2 Овална Beachwood Воена Коса Четка + Кент LPC3 Коса Четка за Чистење - Најдобар за Нега на Коса за Полнење за Мажите, 360 Бран Четка, Поттикнува Растот н

Кент Најдобрите Мажи MG2 Овална Beachwood Воена Коса Четка + Кент LPC3 Коса Четка за Чистење - Најдобар за Нега

DEN 431.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

5 cm x 4cm) со .Фирмата влакната се најдобри за средни до груба коса видови.СОВРШЕНА НЕГА на КОЖАТА СКАЛПОТ ЧЕТКА : Оваа свиња наежвам четка помага шири природна коса масло се произведува од страна на вашата кожа; ги отстранува нечистотија, спречува проретчена коса, и да се промовира коса regrowth.Фирмата влакната се најдобри за средни до груба коса видови.ЗА КЕНТ е - НАЈДОБРИТЕ МАЖИ ЛИНИЈА : Дизајни доаѓаат во различни форми, овален, правоаголен и двете со рачки.Ние веруваме дека чешлање брада кај мажите е начин на живот и модна изјава, и ние секогаш сме дизајнирање на нови модели за да се обиде и да ги задоволи потребите на нашите потрошувачи - ако нашиот производ не ги исполни вашите стандарди, тоа не ги исполнуваат нашата.

Особините

Купувачите избираат и

Слатки Птици Во Љубовта Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел Воздух Перница Чешел

Големина : Четка Косата Е 8.Еколошки Материјали Се Само За Да Можете Да Ја Користите Послободно, Ќе Помог�

DEN 407.76

Плажа Партија Со Зајдисонце Во Тропски Одмор Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел

8 Inch Styles : Плажа Партија со Зајдисонце во Тропски Одмор Patterns Note : Избегнувајте Долги Периоди На Директна с

DEN 407.76

Шарени Племенски Флорални Слон Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел Воздух Перница

Ние Сме Многу Сигурни Во Нашите Производи.8 Inch Styles : Шарени Племенски Флорални Слон Patterns Note : Избегнувајт�

DEN 407.76

Месечината Ноќ Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел Воздух Перница Чешел За Жени,

ЕкоПријателски Материјал : Месечина Ноќ Печатење На Воздух Перница Коса Четка Направена Од Животната С�

DEN 407.76

Професионални Керамички Грејач Коса Зацврстување Четка,Авто-Заклучување,Анти Scald,Нула Штета,Прилагодлива Температура,Инстант

410450°F за густа коса;338410°F за нормална коса;250338°F за тенка коса.MCH Брзо се загреваат,Навистина Нула Штети н�

DEN 719.76