• Ново
18-8 Нерѓосувачки Челик Машина Завртка, Обична Заврши, Сирење Главата, Дупчиња Диск, ги Исполнува DIN 84, 30мм Должина, Целосно Навој, М5-0.8 Метрички Крупни Теми (Пакување о

18-8 Нерѓосувачки Челик Машина Завртка, Обична Заврши, Сирење Главата, Дупчиња Диск, ги Исполнува DIN 84, 30мм

DEN 272.88

Износот
Во форма достапна за нарачката

18-8 нерѓосувачки челик обезбедува добра отпорност на корозија и сила.Дупчиња диск има линеарна слот за употреба со рамна сечилото на возачот.Сирење главата има рамен врв, заоблени страни, и висок профил што има длабоко се вози слот за високо движечка сила.Ги исполнува DIN 84 спецификации.Обичен површината нема крај или обложување.На 18-8 нерѓосувачки челик машина завртката е обичен заврши и сирење главата со дупчиња диск, и ги исполнува Германскиот Институт за Normung DIN 84 спецификации.На 18-8 нерѓосувачки челик материјал дава сила и нуди добра отпорност на корозија во многу средини.Материјалот може да биде малку магнетни.На дупчиња диск има линеарна слот за употреба со рамна сечилото на возачот.Сирење главата има рамен врв, заоблени страни, и висок профил што има длабоко се вози слот за високо движечка сила.Машина завртки се навој сврзувачки елементи кои се обично се користи со ореви или drilled и прислушувани (навој) дупки.Машина завртки се достапни со различни главата форми, кои се утврди како на завртката се поврзува со парење површина, и се вози стилови, што се утврди типот на возачот се бара за инсталација и отстранување на завртка.

Особините

Купувачите избираат и