• Ново
Лето Лубениците Обоен Црвено Мода Торба Rucksack СТП Кожа Жени, Девојки Дами Ранец Патна Торба

Лето Лубениците Обоен Црвено Мода Торба Rucksack СТП Кожа Жени, Девојки Дами Ранец Патна Торба

DEN 1223.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Таа има две прилагодливи рамо ремени и рачка на врвот за лесно носење. - Ако имате било какви други прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Големина : 10. -Торба боја може да се разликува малку од онлајн сликата поради монитор во боја settings.Магнетни отворање и затворање, горниот капак има силна адсорпција сила, двојно заклучување ремени, посигурни.Забелешки : - Кога се обоени со нечистотија, користете мека сунѓерот четка натопена во сапуница вода, избришете нежно во кул место и сува.Постојат две прилагодливи рамо ремени и рачка на врвот за лесно носење.5"(L) x 5"(W) x 12.Материјал : СТП кожа Обвивка материјал : Полиестер Тип : Ранец Пол : девојка / жена Димензии : Должина 10.Материјал : Ранец направен од висок квалитет на мека синтетички кожа и полиестер обвивка, не е лесно да се деформирани и удобен за носење.Можете да го носат на училиште, на работа, референци, патува, и датира.Повод : Ова е една убава и модерно дизајнирани ранец, кои можат да носат сите ваши мали дневни essentials.

Особините

Купувачите избираат и