• Ново
Се вклопува 03-06 Inf G35 Седан, Право на Патникот Огледало Стаклена Леќа со Лепило, САД

Се вклопува 03-06 Inf G35 Седан, Право на Патникот Огледало Стаклена Леќа со Лепило, САД

DEN 705.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ова стакло мерки 6 3/16 инчи дијагонално (Најдолго дијагонални димензии од врвот агол на спротивната долниот агол)*.Redi-Стап лепило влошки вклучени, нема потреба да купат дополнителни лепило.Стакло и лепило само - моторни монтирање НЕ се вклучени.Направен во САД.СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ – Burco Огледало Стакло се Замени квалитетна алтернатива на ОЕМ огледало собранија.Сите Burco Огледало Стакло е составен од висок квалитет стакло произведени во САД со користење на високо-крај CNC опрема која ги исполнува или го надминува ОЕМ спецификации.Ова е замена огледало стакло за вашиот страна поглед во огледало.Овие огледала се дизајнирани за да биде точно одговара, и еднаква, ако не и подобро отколку ОЕМ квалитет.Повеќето огледала доаѓаат со леплива лепило влошки или кора и се држи лепило.Ние препорачуваме користење на силиконски лепак или течни ноктите за подобро прилепување.Ако не можете да најдете право огледало за вашиот автомобил ве молиме контактирајте со нас имаме пристап до речиси секој огледало на располагање!!!Ве молиме потврдете дека ова е точно : боја, големина и облик или вашата оригинална огледало.Ако имате било какви сомнежи, ве молиме контактирајте со продавачот за да се разјаснат некои прашања.

Особините

Купувачите избираат и