• Ново
AViPAS AV-1281W 10x HDMI PTZ Камера w/Рое - Бела

AViPAS AV-1281W 10x HDMI PTZ Камера w/Рое - Бела

DEN 17280.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . 1920 x 1080 висока резолуција излез со рамка го оценувате до 60fps. 60.9° висок квалитет на леќа.IP стриминг & HDMI излез.RS-232 (VISCA/ Pelco-D/ Pelco-P), VISCA преку IP и IR-далечински управувач.Рое поддржани.

Особините

Купувачите избираат и