• Ново
XUE XUEJIONG Електрични Ручек Кутија Храна Грејач Преносни Храна Потоплите за Автомобил за Статистика Дома со 304 Нерѓосувачки Челик Сад XUE (Боја : Розова)

XUE XUEJIONG Електрични Ручек Кутија Храна Грејач Преносни Храна Потоплите за Автомобил за Статистика Дома со

DEN 887.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

❤Разноврсна употреба, тоа може да топлина храна, исто така може да се користи како ориз шпорет за да се готви храна. ❤Направени од храна одделение PP, лагер/чаши направени од не ' рѓосувачки челик, кој е издржлив, еколошки и нетоксичен. ❤Страна дупки, топлина циклус : страна работ на кујна на издувните гасови отвори за да се промовира целосен опсег на водената пареа греење, храната се загрева рамномерно. ❤Притиснете го копчето.Електричен ручек кутија ќе се грејач или готвење на храна брзо.Анти гори сува функција, машината ќе исклучување автоматски кога водата истекува. ❤Се стави за 300ml на вода во долниот оддел на lunchbox.Инаку ручек кутија не работи!Откако водата која се користи за парење е потполно варени off, lunchbox автоматски ќе исклучување.Функција : Ориз Готвење 2kg Supports Закажување на Мерењето : No Material : не ' Рѓосувачки Челик.

Особините

Купувачите избираат и

Електрични Ручек Кутија за Автомобили и Дома Преносни Храна Потоплите за Автомобил со 16 оз Патување Џеб Првенство,

Ситевоедно дизајн кој загрева храна и ви овозможува да уживате во тоа право надвор од не ' рѓосувачки че�

DEN 647.76

Моден Мултифункционален Садови Торба Семејство Отворено Пикник Торба Кампување lunchbox Добива Ранец и Топла-водење

Лесно да ги собереш и место; мултифункција изграденаво поделбата; можат да бидат поддржани.Изграден за �

DEN 2215.20

QIN Електрични Ручек Кутија За Автомобили и Дома се Отстранува од не ' Рѓосувачки Челик Преносни Материјал Потоплите

Спецификација : Електрични ручек кутија Боја : виолетова+white Electric ручек кутија напон : 220 VElectric моќ на руче

DEN 5723.52