• Ново
Хардверски Делови 210 Серија 10-100mm Механички Вратило Печат со Еден Калем Пролет за водна Пумпа Делови Добра Запечатување (Боја : WC-WC-NBR, Внатрешен Дијаметар : 35mm)

Хардверски Делови 210 Серија 10-100mm Механички Вратило Печат со Еден Калем Пролет за водна Пумпа Делови Добра

DEN 1977.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Стационарни Прстен-Ротари Прстен-Средно Печат.Si C-C-NBR : Силициум Карбид(Si C)-Јаглерод(C)-NBR.WC-WC-FKM : Волфрам Карбид(WC)-Волфрам Карбид(WC)-FKM.WC-WC-NBR : Волфрам Карбид(WC)-Волфрам Карбид(WC)-NBR.Примена : Чиста вода пумпа,циркулација на крвта се пумпа.Материјал : Стационарни Прстен-Ротари Прстен-Средно Seal Si C-C-NBR : Силициум Карбид(Si C)-Јаглерод(C)-NBRWC-WC-FKM : Волфрам Карбид(WC)-Волфрам Карбид(WC)-FKMWC-WC-NBR : Волфрам Карбид(WC)-Волфрам Карбид(WC)-NBRMaterial На Пролетта : 304 од не ' Рѓосувачки steel Fit за Бунари со Дијаметар : 8/10/12/14/15/16/18/20/22/25/28/30/32.100mm FKM Opreating Температура : -30°C~+200°CNBR Opreating Температура : -20°C~+80°COpreating Притисок : ≤1.2 MPa Брзина : ≤10m/s Апликација : Чисти пумпа за вода,циркулација на крвта се пумпа.

Особините

Купувачите избираат и