• Ново
т-Глобалната Технологија THERM ПОДЛОГА A1780 10X10X2MM (Пакување од 50)

т-Глобалната Технологија THERM ПОДЛОГА A1780 10X10X2MM (Пакување од 50)

DEN 8035.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Mfr : - t-Глобалната Технологија.Серија : - TG-A1780. Пакет : - Големо.Дел Статус : - Активен.Употреба : - Мулти.т-Глобалната Технологија THERM ПОДЛОГА A1780 10 X10 X2 MMProduct Спецификација : Категорија : - Фанови, Термичка Управување, Термо - Влошки, Sheets Mfr : - t-Глобална Technology Series : - TG-A1780 Package : - Bulk Part Статус : - Active Usage : - Multi Type : - Јазот Додатен Подлога, Sheet Shape : - Square Outline : - 10.00 mm x 10.00 mm Thickness : - 0.0790" (2.000 mm)Материјал : - Silicone Adhesive : - -Подлога, Превозникот : - -во Боја : - Gray Thermal Resistivity : - -коефициент на Топлинска Спроводливост : - 17.8 W/m-KShelf Живот : - 24 Months Shelf Живот на проектот : - -Складирање/Ладење на Температура : - -Digi-Копче за Складирање : - -База на Производ Број : - TG-A17801 : - $2.4800010 : - $2.4170025 : - $2.3512050 : - $2.22060100 : - $2.09000250 : - $1.95936500 : - $1.894041,000 : - $1.698115,000 : - $1.66546 Ro HS Статус : ROHS3 Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - Не Applicable ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8546.90.0000.

Особините

Купувачите избираат и