• Ново
Лаптоп Графичка Картичка MXM Интерфејс за Lenovo Thinkpad P70 P71 N17E-Q1-А1 за NVIDIA Quadro P3000 6GB GDDR5 01AV355 SV10L82845

Лаптоп Графичка Картичка MXM Интерфејс за Lenovo Thinkpad P70 P71 N17E-Q1-А1 за NVIDIA Quadro P3000 6GB GDDR5

DEN 14368.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

Опис : Лаптоп Делови.Објектот Состојба : brand new.Гаранција : 90 дена.За да бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот стоки, ве молиме проверете ја вашата регистрирате E-mail по вашата исплата.ние ќе го испрати слики да можете да потврдите.Со Почит.Лаптоп Графичка Картичка MXM Интерфејс За Lenovo Thinkpad P70 P71 N17 E-Q1-А1 За NVIDIA Quadro P3000 6 GB GDDR5 01 AV355 SV10 L82845 Нови Оригинални.

Особините

Купувачите избираат и