• Ново
12.1 инчи Андроид 10 Octa Core 4G Ram меморија 64 ROM DSP Autoradio Навигација со Автомобил Стерео Мултимедијален Плеер GPS Радио 2.5 D IPS Екран на Допир за Toyota Highlander 2009-2013

12.1 инчи Андроид 10 Octa Core 4G Ram меморија 64 ROM DSP Autoradio Навигација со Автомобил Стерео Мултимедијален

DEN 12946.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Висок конфигуриран хардвер : 64 G Rom + 4 G Ram меморија Octa Core Андроид 10, Брзо Реактивна и Стабилна Работа.Поголем екран нуди подобро уживање за време на вашиот досадни за возење.Мултифункционален : Онлајн забава (онлајн видео (HD), телевизија, филм, музика, радио, You Tube, Yahoo, MSN ..) и интернет комуникација (Twitter, Facebook, Gtalk, Gmail и други услуги).Plug & Play : Сите потребни кабли ви се доставени, лесен за инсталација и без кабли да се намали.Ве молиме да испратите фотографија на вашиот автомобил е тековната радио да ther продавачот по купувањето со цел да бидете сигурни дека ќе цел точно една за вашиот автомобил!!!.Забелешка : Ако сте заинтересирани во нашите производи, ве молиме прочитајте ги следниве опис внимателно.

Особините

Купувачите избираат и

Ретро Таванот-Тип на Таванот Вино Решетката Цврсто Дрво Таванот Декорација Полица,привремено Прекината Таванот

ВИСИ ВИНО РЕШЕТКАТА / ТАВАНОТ ПОЛИЦА : Европската ретро Стил на Железо Виси Вино Стакло Рек Таванот Деко�

DEN 1727.76