• Ново
YUCHIYA Копче за Држачот за Ѕид Куче Поводник Држачот за Ѕид Метал Копче Рек-Mail Држачот за Ѕид Entryway Mail Кошница Организатор Ѕид со Дрвени Копче Куки за Бесење на Возилот?

YUCHIYA Копче за Држачот за Ѕид Куче Поводник Држачот за Ѕид Метал Копче Рек-Mail Држачот за Ѕид Entryway Mail

DEN 863.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

✿Mail задржи mudrooms и entryways уредни и чисти со овој mail копче организатор, може да се користи во канцеларија и на факултетот за канцелариски материјал, кујна за леќата и рецепт книги, спална соба за производи за нега на кожата, и бања за шампон и телото се мијат.Електроника : оваа полица, исто така, има вашиот мини-таблета, ipad, Јадење, Поттикне, Оган на безбедно место, и ви дава ефикасен место да се стави на вашата електроника, додека тие се полни.03 во/25cm,H 6.ГОЛЕМ : (L 13.Едноставен за Инсталација и Лесен за Згрижување : ова копче закачалка и е-mail држачот за ѕид може лесно да се монтира на ѕид со вклучени завртки.Мулти-функционални во различни простории : Канцеларија и училиште : организаторот донесе чиста, модерен изглед на вашата работа простор : има и видови вашите e-mail пораки, училиште трудови, коверти, врзива, тетратки и notepads; држи сè јасно видлива.38 во/25cm,H 6.Кујна : кошници може да организира вашите cookie листови, duster, леќата, рецепти, списанија, книги за лесен пристап.5 инчен Мали : 10.49 во/16cm,W 4.Entryway : ова трајни организаторот има кошница и куки за организирање на букви, каталози, списанија, копчиња, leashes, капи, чадори, додатоци и многу повеќе.49 во/16cm,W 4.Овој производ е страна-заварени, ве молиме овозможи некои несовршеност.Спална и бања : држи окото сенка и руменило на палети на ѕидот, и ја елиминира rummaging за вашата шминка додека се подготвува за работа или игра.

Особините

Купувачите избираат и