• Ново
Екстра Големи Комунални Tote Торба - Преголеми Расклопна Базен Плажа Платно Кошница

Екстра Големи Комунални Tote Торба - Преголеми Расклопна Базен Плажа Платно Кошница

DEN 960.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мулти-Цел Tote Торба - Совршен носат сите tote торба со отворен врвот, мултифункционални кошница овозможувајќи за употреба на плажа, базен, перење, излети, автомобили багажникот за намирници за складирање, или чистење резерви.Расклопна џамбо торба која се поставува во секунди со лесен за користење велкро ленти и цврста жица рамка за градење.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.75" H со околу 13" се справи со пад кој овозможува лесно носење.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Екстра големи комунални tote, мулти-цел торба со два надворешни џебови и рачки за користење на плажа, базен, играчка складирање, излети, перење или користење во автомобил багажникот за чување на прехрамбените производи.Брзо паѓа со една долга велкро рака на секој од внатрешната страна, во споредба со две мали мало велкро ремени нашите конкуренти имаат.Многу Соба - Лесно се вклопува осум плажа пливаат крпи во гигант платно комунални торба со простор за suncreen, заштитни очила и плажа играчки во два надворешни џебови.Купи со 100% сигурност и цел твое право сега!.Премиум Квалитет - Направени од издржлив полиестер со метални wireframe, тоа е лесен за носење и многу издржливи.Велкро рака на врвот овозможува рачки за да останете заедно, да се направи полесно да се носат.

Особините

Купувачите избираат и

Ретро Таванот-Тип на Таванот Вино Решетката Цврсто Дрво Таванот Декорација Полица,привремено Прекината Таванот

ВИСИ ВИНО РЕШЕТКАТА / ТАВАНОТ ПОЛИЦА : Европската ретро Стил на Железо Виси Вино Стакло Рек Таванот Деко�

DEN 1727.76