• Ново
2 ПАРЧИЊА Слатки Фламинго со Божиќ Шапка Работи Капи со Копче и Sweatband, Прилагодлив Работи Капи

2 ПАРЧИЊА Слатки Фламинго со Божиќ Шапка Работи Капи со Копче и Sweatband, Прилагодлив Работи Капи

DEN 599.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете исто така да ни ги испратите фотографиите можете интерес да се направи вашиот уникатен копчиња шапка, која е модерен andl се задржи добро расположение на работни дена.Мека sweatband со Влага Wicking третман ќе ги апсорбира сите пот да се задржи вашата челото свежо и спокојно, пријателски за долго време работат во текот на летото.  [Бои] Различни бои да се избере со висок квалитет боење техника, не исчезнат.Пакет : вклучувајќи 2 пакет копчиња капи.  [И Прилагодување]Унисекс големина, оваа медицинска сестра шапка има одлична еластична bandageon грб и копчето дизајн, можете да едноставно се приспособат на стегање да се вклопи во различни главата облици и типови коса на мажите и жените.Машина За Миење.  [Материјал] Хируршки капа е да се направи на Дише полиестер, кој е светлина и удобно.  [Прилагодлива големина] На еластична бенд на грб го прават нашите работни капа е лесно да се носат и со тоа одговара на секоја глава, облик, работната шапка ќе не направи да се чувствуваат никаква нелагодност, дури и тоа е затегнати.Копче затворање.  [Дизајн со Копче] Bouffant капи со копчето околу уво страна може да се врзат со јаже на маска,за одново да го проживееме вашето уво е товар.Дизајн за Добро Adjustment Excellent еластичен завој на грб за прилагодување.

Особините

Купувачите избираат и