• Ново
Welsun LED Пченка Светилки E27/E26 140LED 5730SMD 45W 4400-4500 Lm Топло Бела Кул Бело Природна Бела LED Пченка Светилки AC 85-265V (6PCS) (Боја : Кул Бело)

Welsun LED Пченка Светилки E27/E26 140LED 5730SMD 45W 4400-4500 Lm Топло Бела Кул Бело Природна Бела LED Пченка

DEN 769.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Задебелена чист алуминиум светлина тело, ABS домување, силни и издржливи, брзиот топлина дисипација.Низок квалитет на LED сијалица не може да издржи висока температура и мртвите лесно. 360° Сјае - не е мртов агол, без треперење. 5730 LED чип, висока осветленост, ниско ниво на загревање, чиста светлина боја.Златна жица LED чип,повеќе ефикасност, долг животен век, 1 години гаранција.Интелигентни IC постојан струја возачот, висока Ра.Повеќето LED сијалица штетата е предизвикана од возач, добар квалитет и моменталниот возач е осигурување на животниот век.LED Пченка Светилки E27/E26 140 LED 5730 SMD 45 W 4400-4500 Lm Топло Бела Кул Бело Природна Бела LED Пченка Светилки AC 85-265 V (6 PCS)Модел:E27-5730-140 Lamp носителот:E27 светилка сопственикот (меѓународен стандарден)Материјал:Алуминиум легура PCBVoltage:85 - 265 VPower:45 W (еквивалентно на околу 300 W обичните халоген)Светлосен флукс:4400-4500 (lm) LED светилка монистра број:160stars Color температура:Топло Бела Кул Бело Природни Бел Зрак агол:360 degrees Effective живот:30000 (H)КОЛИЧИНА : 6pcs.

Особините

Купувачите избираат и