• Ново
Ion Сали Убавина Ефективна Заштита Третман 10.1 оз

Ion Сали Убавина Ефективна Заштита Третман 10.1 оз

DEN 309.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ги зајакнува, поправки и rehydrates.Промовира поздрав изглед на косата.Глутен, Paraben слободни. 100% Вегетаријанци.ion Ефективна Заштита Поправка обезбедува интензивна зајакнување и влага.Може да се користи секојдневно за да ја поткрепи сува, оштетена, слаба коса со протеини и витамини, оставајќи коса помек, посилни и поздрав изглед.

Особините

Купувачите избираат и

Noughty За Спасување на Влага Шампон и Балсам Поставите Сулфат-Слободен Вегетаријанска храна, Природни Навлажнувачки

Paraben, и phthalate слободни.Ја ВРАЌА ХИДРАТАЦИЈА – На хидратантен шампон infuses природна влага зголеми преку Со�

DEN 693.60