• Ново
Sabrent Thunderbolt 3 на Двоен Адаптер DisplayPort [Поддржува До Два 4K 60Hz Набљудувачите на Mac и Некои Windows Системи] (TH-3DP2)

Sabrent Thunderbolt 3 на Двоен Адаптер DisplayPort [Поддржува До Два 4K 60Hz Набљудувачите на Mac и Некои Windows

DEN 1919.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Забелешка : сите Windows Thunderbolt 3 системи за поддршка двојна видео излез.ве молиме потврдете го со вашиот компјутер производителот пред да го купат овој Адаптер.Thunderbolt порта 3 е ПОТРЕБЕН за работата.Адаптер не може да функционира со редовни USB-В порта.Додадете 2 Display Port прикажува на резолуции до 4 K@60 Hz на вашиот Thunderbolt 3 Apple Mac (Mac Book Pro Доцна 2016/2017 направат најголем дел од нивните ДП монитори, овозможувајќи им да работат побрзо и поефикасно.Видео излез е бескомпромисен со две прикажува индивидуално работат во висина од 4096x2160 на 60 Hz или еден екран истовремено да работите на 5120x2880 на 60 Hz.Ве молиме имајте на ум : Не сите Windows Thunderbolt 3 системи за поддршка двојна видео излез.Ве молиме потврдете го со вашиот компјутер производителот пред да го купат овој адаптер.Thunderbolt порта 3 е потребен за работата.Адаптер не може да функционира со редовна USB Тип-В порта.

Особините

Купувачите избираат и