• Ново
Blu Монако Свитлива Црна Списание Датотека Носителот со Кожа Етикета Носителот - Сет од 6 Картон Списание Датотека Кутии Биро Датотека Организатор

Blu Монако Свитлива Црна Списание Датотека Носителот со Кожа Етикета Носителот - Сет од 6 Картон Списание Датотека

DEN 960.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

КАНЦЕЛАРИЈА СПИСАНИЕ НОСИТЕЛИ се идеални книга кутии за училници.ПОСТАВУВАЊЕ НА ШЕСТ СПИСАНИЕ ДАТОТЕКА НОСИТЕЛИ : Ова пати-во можност сет од 6 Картонски Папки Датотека - Списание за Складирање Кутии ќе изгледа одлично на публикации како книга организатор, или Биро.ХАРТИЈА ОРГАНИЗАТОР СПИСАНИЕ за НОСИТЕЛ СО ПОВЕЌЕ ФУНКЦИИ : го Користат за да ги организирате датотеките, продавница списанија, или други документи.Канцеларијата за организација и складирање е клучот.ДИМЕНЗИИ : 11 3/4" Високи во грбот, 6 1/4" Високи пред, 3 1/2" Широк, 9 3/4" Длабоко.Место тоа од страна на еден стол со вашите омилени книги или списанија, или на вашата работна маса за датотеки и документи или како папка држачот.СПИСАНИЕ ДАТОТЕКА ПАПКА ОРГАНИЗАТОР ПОСТАВУВА ИЗРАБОТЕНИ СО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Изградена на високи квалитет, здрав картон-Картон и ПВЦ Кожа Хартија назнака на носителот.Изберете од 4 модерни бои : Црна, Кафеава, Бела и Аква за вашиот труд држачот.СПИСАНИЕ ДАТОТЕКА ОРГАНИЗАТОР КУТИЈА ГО КОРИСТИТЕ било КАДЕ : секаде Каде што треба за складирање во вашиот дом или канцеларија, на Tabletop или на некоја полица, или како канцеларија за складирање на биро, ова списание решетката е совршен.Детали За Производот : .Го прави одличен подарок за Божиќ, Назад на Училиште, соработници, Ученици, Наставници, Родендени, и многу повеќе!.Канцеларијата на Организацијата е лесно со овие Референтни Каталог Полици.

Особините

Купувачите избираат и