• Ново
YADSHENG Постер Стојат KT Одбор Екранот Стојат Заградата Нерѓосувачки Челик Постер Стојат Рекламирање Полица Екранот Стојат Склони Рекламирање Стојат Продавница Знак

YADSHENG Постер Стојат KT Одбор Екранот Стојат Заградата Нерѓосувачки Челик Постер Стојат Рекламирање Полица

DEN 1408.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Знакот рамка за постер tilts и се врти за секој агол на гледање сакате да ја покажете. Поради фактори како што мерење алатки и методи, не може да биде мала грешки во производ димензии.Спецификации : Димензии : 142x52x30cm Material : metal Package Вклучува : 1x Постер Stand Note : 1.Лесен За Инсталација : графика може да се менува месечни, неделни или дневни,погоден за кафулиња, бутици, хотел лобисти или домови, прилагодливи постер застане е user-friendly и ефикасно приказ алатка. На декор елементи не се вклучени во пакет.

Особините

Купувачите избираат и