• Ново
Шарени Сјајот Сирена Риба Скали Торба За Лаптоп Класичен Лаптоп Ракав Случај Лаптоп Торба 13/14/15.6 Инчи

Шарени Сјајот Сирена Риба Скали Торба За Лаптоп Класичен Лаптоп Ракав Случај Лаптоп Торба 13/14/15.6 Инчи

DEN 984.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

1.Материјал : Остварување На Висок Квалитет На Оксфорд Ткаенина Ткаенина, Кој Е Лесен, Водоотпорен И Издржливи. 2.Три Големина : Лаптоп Торба Има Три Големини(13"/14"/15.6") За Вашиот Изберете, Одговара На Повеќето Лап-Топ Компјутери. 3.Практичен Дизајн : Со Отстранлив Прилагодливи Рамо, Рака, Која Погодност Можете Да Ги Конвертирате Вашите Бизнис Кеси За Една Рачна Ташна, Crossbody Торба Или Бизнис Briefcase. 4.Мулти-Функција : Мода И Исклучителен Дизајн, Совршен За Патување, Бизнис, Канцеларија, Студирам И Одмор Итн. 5.Грижа Инструкции : Тоа Е Препорачливо Да Се Мијат Со Рака, Не Кајгана.Шарени Сјајот Сирена Риба Скали Лаптоп Случај Водоотпорен Лаптоп Рамо Гласник Торба 13/14/15.6 Инчи.

Особините

Купувачите избираат и

Ретро Таванот-Тип на Таванот Вино Решетката Цврсто Дрво Таванот Декорација Полица,привремено Прекината Таванот

ВИСИ ВИНО РЕШЕТКАТА / ТАВАНОТ ПОЛИЦА : Европската ретро Стил на Железо Виси Вино Стакло Рек Таванот Деко�

DEN 1727.76