• Ново
KOR Nava Арктичкиот Мраз јас Обновливи Филтер за Вода Шише јас BPA Free јас 650mL јас 22 Оз јас Филтер Слама јас Еко-Пријателски јас Течење Доказ јас Еден Кликнете на Отвори w/С?

KOR Nava Арктичкиот Мраз јас Обновливи Филтер за Вода Шише јас BPA Free јас 650mL јас 22 Оз јас Филтер Слама

DEN 472.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

СИТЕ ПРИРОДНИ, КОКОС ФИЛТЕР : Користи кокосово школки да се создаде неодолива H2 O.Филтри до 40 литри.Филтер тестиран и сертифициран за NSF 42 стандард за да се отстрани хлорот, chloramines, лош вкус и мирис се наоѓаат во вода од чешма.НАЈДОБРОТО ОД ДВАТА СТАКЛО И ПЛАСТИКА : Направен со Eastman Tritan Copolyester, поминаа деновите на остаток вкус или боја за пренос и добредојде шише дека е BPA free, кристално јасно, светлина, и shatterproof.ОДЛИЧНО ЗА ПАТУВАЊЕ - Филтри за вода од чешма насекаде, па никогаш не ќе мора да се грижите за $10 во шишиња водите на аеродромот или хотели!Лесно да се лизга во ранци, салата кеси, totes, и purses со заклучени капак, силикони печат, и нема истекување!.ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ, ЛЕСНО ПРОТОК Над Инженерните отворот за да ви даде феноменална пиење искуство.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА И ИСТИОТ ДЕН ПОДДРШКА на КОРИСНИЦИТЕ на : Ние сме посветени на квалитетот, па ако таму е производител дефект, ние ли!.

Особините

Купувачите избираат и