• Ново
RPI G36020-1000.0 L-Glutamic Киселина, 1kg

RPI G36020-1000.0 L-Glutamic Киселина, 1kg

DEN 1298.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Solubility : Вода.Температура На Чување : На Собна Температура.Изглед : Цврсти.Земја на потекло : Франција.Изглед : Бели кристали или кристален прав.Есеј (Titration, сушени основа) : 98. 5 - 101. 5 %.Хлорид (Cl) : = 0. 05 %.Тешки Метали (како Паб) : = 15 ппм.Идентификација (IR) : Натпревари познат референца спектар.Железо (Fe) : = 30 ppm.Загуба на Сушење : = 0. 30 %.Остатоци на Палење : = 0. 30 %.Сулфат : = 0. 03 %.

Особините

Купувачите избираат и