• Ново
Кожа Ранец Торба Патување Секојдневен Daypack за Жените Дами Девојки со Медуза Со Бели Линии

Кожа Ранец Торба Патување Секојдневен Daypack за Жените Дами Девојки со Медуза Со Бели Линии

DEN 1272.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПРИМЕНА : Тоа е прекрасен подарок за дамите на роденден,денот на Благодарноста,Божик, Нова Година, Денот на Мајката, Денот на Вљубените итн.Повод : Запознавање, Работното Место, на Шопинг, на Патување, на Состанокот ИМАЈТЕ на ум Имајте на ум 1 : Поради разликата мерни методи, ве молиме овозможи 1 до 3 см пристрасност во големина.МАТЕРИЈАЛ : материјал надграден на добар квалитет на СТП кожа.

Особините

Купувачите избираат и

Половината Торба За Мажи Жени Ноќта На Вештерките Тикви За Печатење Градите Торба Со Приклучок За Слушалки Дупка

Увезени Половината Торба.Обично Тоа Треба Цела 715 Дена Стандард За Испорака, 512 Дена За Забрзана Испорак�

DEN 479.76