• Ново
12 Рептил Инкубатори Инкубатор Инкубатор Рептил Јајце Инкубаторот, Лесно да Управуваат со Практични и Мода

12 Рептил Инкубатори Инкубатор Инкубатор Рептил Јајце Инкубаторот, Лесно да Управуваат со Практични и Мода

DEN 1732.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лесно да се чисти, grid дизајн, лесно да управуваат, погодно за складирање, повторна употреба.Тоа може да биде ново изведени змии, гуштери, лавови, влекачи и сл.Големина : 16.5 * 11 * 5cm.ПП пластични 12 дупка рептил инкубатор инкубација кутија. 12 Рептил Инкубатори Инкубатор Инкубатор Рептил Јајце Инкубаторот, Лесно да управуваат со Практични и Модата.

Особините

Купувачите избираат и

Ретро Таванот-Тип на Таванот Вино Решетката Цврсто Дрво Таванот Декорација Полица,привремено Прекината Таванот

ВИСИ ВИНО РЕШЕТКАТА / ТАВАНОТ ПОЛИЦА : Европската ретро Стил на Железо Виси Вино Стакло Рек Таванот Деко�

DEN 1727.76