• Ново
Павле Goldschmidt Потпиша/Авто 2014 All Star Џерси Аризона Diamondbacks PSA/ДНК - Autographed MLB Дресови

Павле Goldschmidt Потпиша/Авто 2014 All Star Џерси Аризона Diamondbacks PSA/ДНК - Autographed MLB Дресови

DEN 15719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; Autographed MLB Дресови.Павле Goldschmidt Потпиша/Авто 2014 All Star Џерси Аризона Diamondbacks PSA/ДНК, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Павле Goldschmidt сувенири.Аризона Diamondbacks сувенири.

Особините

Купувачите избираат и