• Ново
Furuida Паун Trinket Кутии Шарки Емајлирани Накит Кутија Рака-Насликани Животни Украси Занает Подарок за Дома Декор (Зелен)

Furuida Паун Trinket Кутии Шарки Емајлирани Накит Кутија Рака-Насликани Животни Украси Занает Подарок за Дома

DEN 503.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Опашот на накит trinket кутија е направен од цинк легура,шарени глеѓ и висок квалитет на rhinestones.Се отвора trinket кутии зглоб за да се открие складирање оддел да се стави на вашата прстени,обетки мали накит или долари.Симпатична и забава подарок за семејството и пријател на Божиќ,денот на Благодарноста,Роденден,Матура,Фестивал и Daliylife.Метал паун trinket кутија со кристал и рака-насликани,тоа добар за подарок,декорација и собирање.Паун trinket кутија големина во Ширина : 16cm/Висина : 8cm/Тежина : 240g.Паун Trinket Кутии Паун Figurine Украси беше направен со прекрасни и одлична изработка.Рачно насликани со убави бои и кристали.Тоа е совршен прилог за Подароци,Украси,Собирање,Дома Декор.Тоа беше одличен подарок за некој кој сака паун ,уникатна колекција прилог!и да те направи шминка маса или полица повеќе жив.Совршен Роденден Фестивал Секојдневниот Живот Подарок Trinket Кутии.Погоден за Постдипломски,birthday (Роденден), Велигден,Денот на Мајката,Таткото Ден,Денот на Благодарноста,Денот на Вљубените,Божиќни подароци.Овие опашот на ситните сте сигурни да се донесе насмевка на некој кој добива еден.

Особините

Купувачите избираат и

YFQHDD Ротирачки Обетки, Обетки, Обетки, Накит Складирање Кутија Носители, Пакување Додатоци, Уво Клипови, Мулти-Слој

Може да се наведнуваат и истегнување : одвиваат слободно.На цилиндрична форма е отворена и може да се ро�

DEN 1716.00

Накит Кутија 10 Слотови Прилагодливи Пластични Правоаголник Транспарентна Кутија за Складирање Занает Организатор

【Простор за заштеда на енергија накит организатор кутија】Со Нашите прстен кутија Сите ваши jewelries ќе би

DEN 959.52

Накит Кутија 24 Мрежи Црна Роза Црвено Кадифе Накит Кутија Прстени, Обетки Ѓердани Шминка Носителот Случај Организатор

【Простор за заштеда на енергија накит организатор кутија】Со Нашите прстен кутија Сите ваши jewelries ќе би

DEN 1075.92

Накит Кутија 24 Мрежи Црна Роза Црвено Кадифе Накит Кутија Прстени, Обетки Ѓердани Шминка Носителот Случај Организатор

【Простор за заштеда на енергија накит организатор кутија】Со Нашите прстен кутија Сите ваши jewelries ќе би

DEN 1118.40

JJHDM Накит Кутија чисто Стакло Накит Кутија Сомот Фах Накит Случај со Капак Висок Капацитет Накит Екранот Прашина-Доказ

Капакот на кутија за накит е направен од транспарентно стакло,лесно за чување / преземат.Сребро сива фла

DEN 359.76