• Ново
Ballroom Танцува Чевли Жените латинска Фудбалскиот Пракса Танчерка Чевли 2.5 Потпетици YT02

Ballroom Танцува Чевли Жените латинска Фудбалскиот Пракса Танчерка Чевли 2.5 Потпетици YT02

DEN 955.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Велур единствена.СОВРШЕН МАТЕРИЈАЛ : Висок квалитет сатен горниот дел со парична казна пот апсорпција велур insole, мека дише обвивка, Високо еластична латекс midsole со дебели трајни велур outsole, флексибилни и удобно.УДОБНО ДИЗАЈН : прегледен и великодушни стил на дизајн, ниско-клуч луксузни; Еластична бенд прави да се носат брзо и се вклопуваат добро; 2.5" Револвер танц чевли кој да ги заштити танц добро и не падне надолу.МЕКА ЛЕСНА : Супер лесни и флексибилни, направи да се чувствувате голема слобода и удобни за носење, да ги задржи вашите неверојатни танцување.ПОВОД : Танц Чевли погодни за латински, Салса, Танго, Румба, Cha Cha, практикување & перформанси.исто така, можете да го носите во повеќе наврати, како што се : внатрешна слободно време за танцување, пракса, конкуренцијата, свадбен, итн.ГОЛЕМИНА : Изберете овие танцување чевли големина како вашата Улица обувка, или може да се измери должината на вашите нозе, а потоа изберете големина според нашите големина на табелата.Можеби вашите нозе се чувствуваат малку тесни кога за прв пат се носат овие нови чевли, Не грижете се, твоите нозе ќе удобно се адаптира на тоа.

Особините

Купувачите избираат и