• Ново
TawSrBia Мали Медицина Кутија Стил Медицина Кутија Домаќинство Пластични Медицина Складирање Кутија,C

TawSrBia Мали Медицина Кутија Стил Медицина Кутија Домаќинство Пластични Медицина Складирање Кутија,C

DEN 639.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овој лек кутија е направен на добри и квалитетни PP, силна и безбедна, без мирис и мазна.Преносни : Оваа складирање кутија е одлична за општи складирање на медицината,скапоцености и лични предмети,може да се врши отворено како помош за полнење за семејство, бизнис, или спортски тим.Погодност : Постојат 2 слоеви со мала прегради, совршен за различни складирање.Оваа кутија за складирање може да се користи и во дом, канцеларија, расадник, патување, за различни складирање како што козметика, одржување алатки, итн.Taw Sr Bia големина : 27.7x20.4x19.4cm Material : PPcolour : Бела+Grey Package Содржина : 1 * медицина chest Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Особините

Купувачите избираат и