• Ново
Безжичен Приказ Dongle Адаптер, 5GHz+2.4 GHz WiFi Хотспот Екранот Приемник 4K1080P HDMI Прикажување на Екранот Компатибилен со Miracast/Airplay/Android/iphone/Mac/PC/TV/Следат

Безжичен Приказ Dongle Адаптер, 5GHz+2.4 GHz WiFi Хотспот Екранот Приемник 4K1080P HDMI Прикажување на Екранот

DEN 1559.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

1.4 К Ultra HD, 1080 P 4 K UHD носи ultra high definition квалитет и ги заштитува очите од матно видеа.Задоволување на вашите висок квалитет барање апсолутно. 2.2.4 G/5 G Безжична Дисплеј : Прикажување на Екранот и Стриминг Видео НУЛА Заостануваат,се Кандидира од страна на напредни чипсет.Безжично фрлија содржини од паметен телефон, таблет или лаптоп на ТВ/проектирање/monitor/било HDMI екранот. 3. Преносни Големина : На dongle е во мали преносни големина овозможи да се носат насекаде.Користете го за бизнис конференција, канцеларија редовен состанок, образование во паралелки,или однесете го до вашиот пријател е дома, кога собир .итн. 4. Лесен за инсталација, Во првата употреба, овој адаптер автоматски влегува Wi Fi мрежа интерфејс по инсталацијата, следете за да се поврзете со вашата Wi Fi мрежа и да го дадат екран лесно. 5. Широк Компатибилност:Овој Безжичен HDMI Адаптер е компатибилен со повеќето IOS, Android, Mac & Прозорец систем, Поддршка на Miracast / Airplay / DLNA режим.Висока Дефиниција, Прикажување На Екранот, Wi Fi Екранот.

Особините

Купувачите избираат и