• Ново
Бања Организатор Мултифункционален Бања Перење Рек Крпа Рек Облека Рек Скала со Облека Кошница Направени од Оксфорд Ткаенина за Облека, Крпи за Бања Перална (Голем

Бања Организатор Мултифункционален Бања Перење Рек Крпа Рек Облека Рек Скала со Облека Кошница Направени од

DEN 3637.92

Износот
Во форма достапна за нарачката

Бањата за складирање организатор елиминира средена, го ослободува кабинет простор, заштедува време и нерви на пребарување преку кабинети и countertops, ви дава удобност во животот.- Бидејќи екран е погодена од камера или други фактори, ќе има мало мерење грешки и боја разлики во рамките на нормалниот параметар опсег.56 во / 34 * 47 * 70 cm за кошница★ Инсталација : - организаторот не собраа. ★ Answer : ___________________________ Note : - Одликувања и други предмети кои не се вклучени во опфатот на понудата.- Ние нудиме 24 часа онлајн сервисот, ве молиме слободно да ни порака ако имате било какви прашања.Ви благодариме за добра комуникација!- Ние и ветуваме на брод во рок од 24 часа, а времето за испорака е 7-20 дена.

Особините

Купувачите избираат и