• Ново
Африкански Жирафа Tote Торба Голема Торба Повик За Обновливи Чанта За Жени Шопинг Намирници Работа

Африкански Жирафа Tote Торба Голема Торба Повик За Обновливи Чанта За Жени Шопинг Намирници Работа

DEN 455.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оваа Симпатична Tote Кеси Е Посебно За Вас.Черепот Печати Tote Кеси За Жените Се Обновливи За Еко-Пријателски Животен Стил.Оваа Торба За Жените Може Да Се Користи Како Кујна Обновливи Намирници Кеси, Обновливи Шопинг Кеси, Tote Кеси Рефус, Подарок Кеси За Жените, Плажа Подароци И Многу Повеќе.Рачно Миење Или Благ Машина За Миење Е Препорачливо, Не Кајгана.Тоа Е Минималистички Дизајн Е Погоден За Сите Видови На Дневни Патувања.Торба Е Погоден За Секојдневна Употреба.Овие Се Носат Во Торба Има Силна Врвот Рачка, Засилен И Парична Казна Крои Се Обезбеди Трајност.Нашите Tote Торба Е Удобно Кога И Да Се Носи Во Рака И Носи Над Рамената.Пренослива Торба:Оваа Торба Користи Полна-Ширина Двострано Печатење И Светли Бои.На Обновливи Шопинг Кеси За Намирници Тешки Се Направени Од Носат-Отпорни, И Полиестер, Водоотпорен Материјал, Кои Се Лесни И Оптоварување Слободни.Голем Капацитет : 15.Разноврсна : Направи Оваа Tote Торба Како Подарок Да ги Споделите Со Вашето Семејство, Пријатели За Родендени, Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Мајката, Нова Година.

Особините

Купувачите избираат и

Јога Замав Поставите Прашка,Вратата Замав,се Протега Опрема,Вратата Замав,Танц,Оди наопаку за Јога Практикант

Нумерирани Прилагодување Strip The sash се прилагодливи за различни должини / протега, може да се прилагоди на

DEN 527.76