• Ново
QINLMITE Компатибилен за iPhone 11 Про Max Паричникот Случај со Држачот, Премија СТП Кожа Флип Folio Телефон Случај со Држачот, Жени, Девојки врвка за околу Рака Маска за iPhone 11 П?

QINLMITE Компатибилен за iPhone 11 Про Max Паричникот Случај со Држачот, Премија СТП Кожа Флип Folio Телефон

DEN 263.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лесно да се Carry Our телефон случај е светлина, кој се одвојува за врвка за Рака лесно да ги носите секаде каде што оди.Само еден fingertip да се извади картичка.Пакет : 1 x случај(телефон и други додатоци не се вклучени).Направени од издржлив СТП кожа капак и мека TPU внатрешна случај, направени за да ги зачувувате вашите пари или картички и додека ви даваат заштитна модерен капак.Магнетни Closure The силни Магнетни затворање обезбедува безбедно складирање и брзо се отвори-затвори искуство.Напомена : внатрешно покритие е UNDETACHABLE.Специјално дизајнирана за Apple i Phone 11, i Phone 11 Про и i Phone 11 Про Max.Hands-Free Standing Multiple гледање агли за супер удобно визуелно искуство.Мека Material Inner школка направен од флексибилни и издржливи TPU да го заштитите вашиот телефон од испакнатини, носат и солза.Дизајниран за чување на лични карти, возачка дозвола и фотографии, итн.Посебна шема испечатени на кожа случај облекување на вашиот телефон прилично, смешна и симпатична.Јасно Window One на картичката slots има транспарентен прозорец.Магнетното клип и монтажни врвка за околу рака овозможи лесен пристап до вашиот Apple i Phone 11 Про Max без никакви проблеми.

Особините

Купувачите избираат и