• Ново
Кукла 10 Усна Љубов Revitalizer Ултра-Се Грижат Усна Боја - 5 Парче Сет

Кукла 10 Усна Љубов Revitalizer Ултра-Се Грижат Усна Боја - 5 Парче Сет

DEN 936.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

✔ Сет од 5 Луксузен Нијанси - Или како што сакаме да кажеме, "Еден за секоја торба".Ние сме комплет пет од нашите омилени бои на кармин - Пријатна, Кашмир, Decadent и Божествената, Розова Шеќер, и Розова Бонбони - па вашите pout може да остане здрава без разлика на вашиот атмосфера.Чувајте ги сите за себе, или да ги споделувате со еден пријател. ✔ Еден Допир на Боја - Понекогаш, сите што е потребно е еден допир.Нашите затемнети lip balm обезбедува совршен pop на боја, додавање на малку екстра сјај кога е време да отстапуваат. ✔ Инстант Хидратација - Кој вели дека здравите не е стилски?Нашата Усна Љубов Revitalizer пакет комбинира убава усна боички со ладење гел формула за размена на инстант хидратација и долготрајни носат. ✔ Направени со Краставица, Шеј, Кока & Витамин E - Напојува со мешавина од invigorating екстракт од краставица, коко и шеј butters за хидратација и витамин Е, нашите ладење гел формула обезбедува витални минерали и хранливи материи за здрав, среќен pout. ✔ Без суровост и Без Parabens - Како рак преживеан, Дорис Далтон создаде Кукла 10 како чиста убавина линија која го заменува заеднички шминка токсини со здрава и ефективни состојки.Овој производ е : без Суровост.Не Parabens, Phthalates, или Сулфати.

Особините

Купувачите избираат и