• Ново
25 Пара Soulmate Двојно Срца Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм O5UG3

25 Пара Soulmate Двојно Срца Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм O5UG3

DEN 496.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

25 Пара Soulmate Двојно Срца Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм O5 UG3. Големина : Уво Пад : 17 x 22mm (0.67" x 0.87"),Earring Куки 19 x 19mm (0.75" x 0.75").Количина : 25 Пара.Боја : антички сребрен тон ,Материјали : цинк легура,.Десет илјади накит наоди, шарм на мојата продавница.Ако ви се допаѓа мојот шарм, ве молиме да ги додадете вашите омилени.Ви Благодариме. 25 Пара Soulmate Двојно Срца Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм O5 UG3.

Особините

Купувачите избираат и