• Ново
Nokuton 17.5f0.95bk Cosina Nokton Fokuto Микро Четири Третини 17.5 mm F0.95 17.5f0.95bk - Меѓународна верзија, Нема гаранција

Nokuton 17.5f0.95bk Cosina Nokton Fokuto Микро Четири Третини 17.5 mm F0.95 17.5f0.95bk - Меѓународна верзија,

DEN 9551.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Зум зголемување (оптички) 1 пати Фокусна должина 17.5 mm Фокусна должина (широк агол страна) 17.50 mm Фокусна должина (telephoto страна) 17.50 mm F вредност (широк агол страна) 0.95 F вредност (telephoto крајот) 0.95 f_stop Леќа тип на еден фокус леќа Тип Стандард Филтер леќа со дијаметар од 58mm Леќа конфигурација 9 група 13 листови Леќа планината Микро Четири Третини Нема камера тресат корекција Додатоци Посебна Храна Без мотор тип.

Особините

Купувачите избираат и