• Ново
Старател EcoGuard Дијамант Затворен Wiper Кат Мат, Рециклиран Plactic и Гума, 4'x6, Јаглен Црна,EGDFB040604

Старател EcoGuard Дијамант Затворен Wiper Кат Мат, Рециклиран Plactic и Гума, 4'x6, Јаглен Црна,EGDFB040604

DEN 1454.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Користи Рециклирани Materials We нудиме широк спектар на големини и бои за да изберете од, Ecoguard Дијамант серија се достапни со еднокреветни и двокреветни fanned завршува, како и половина овална опции се Препорачува за тврда површина на подови и ниска куп тепих.Dual-Мат System The најдобар начин да се задржи нечистотија и влага од се следи во вашиот дом или зграда е да ги користат нашите dual-мат систем на секој entranceway : Отворен Мат да scrape чевли чисти и Затворен Мат за да ги избрише чевли се исуши.Атрактивни дијамант модел е совршен со било оркестарот.Земја на потекло : сад.Би-ниво изградба стапици нечистотијата под површината и beveled работ помага да се намали патувања и паѓа.Чистење Тие се, исто така, лесно за чистење, само замав, се тресат надвор или вакуум.Плус носат отпорни трајни трошка гума поддршка и модерен ткаенина граница.Warranty Guardian Ecoguard Дијамант Душеци имаат една година гаранција за материјалот и изработката, со правилна употреба и одржување.Старател Ecoguard серија душеци се внатрешен дел на овој систем, и спарен со отворен мат како Чувар Чисти Чекор Scraper, или Четка Совет мат тие се обезбеди крајна заштита за вашиот дом или зграда.Овие душеци функција carpeted површина е изработена од 100% пост потрошувачите рециклирани шишиња за пиење.

Особините

Купувачите избираат и