• Ново
Бебе на Подот Мат, Мултифункционални Младата Игра Мат Удобно Деца Теписи Животински Модел за Играње

Бебе на Подот Мат, Мултифункционални Младата Игра Мат Удобно Деца Теписи Животински Модел за Играње

DEN 969.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Повеќе намени : Бебе се игра мат е погодна за игра душеци, индексирање ќебиња, шетач ќебиња, климатизирани соба, се покрива, и мултифункционален употреба.68 во Пакет Листа : 1 x Бебе Playmat Note : ве Молиме овозможи 1‑3cm грешка поради прирачник за мерење. Лесно Чистење : Нашата playmat може да се мијат со рака или со машина и само сува тоа во сонцето, кој ќе чисти ефикасно, така што се заштити вашиот мало бебе.Меки И Удобни : Animal бебе Теписи е Направен од висок квалитет на памучен материјал, не ќе му наштети на бебето кожата, и се чувствуваат подобро. Симпатична Животно Дизајн : Вашето бебе ќе љубов нашата памук бебе игра мат, игра мат декорирани за вашето дете.Лесно Чистење : Нашата playmat може да се мијат со рака или со машина и само сува тоа во сонцето, кој ќе чисти ефикасно, така што се заштити вашиот мало бебе.

Особините

Item Type:
Baby Playmat
Material:
Cotton
Style:
Animal
Diameter:
Approx. 83cm/32.68in
Package List:
1 x Baby Playmat :
Please allow 1‑3cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :

Купувачите избираат и