• Ново
waveshare 5 инчен Малина Пи TFT LCD Дисплеј 800x480 Екран на Допир за HDMI Модул за Малина Пи 3/2/1 Модел Б Б+ НА+/ББ Црна/Банана Пи, PC Различни Системи Windows 10/8.1/8/7

waveshare 5 инчен Малина Пи TFT LCD Дисплеј 800x480 Екран на Допир за HDMI Модул за Малина Пи 3/2/1 Модел Б

DEN 924.48

Износот
Во форма достапна за нарачката

800x480 хардвер резолуција touch дисплеј , да се конфигурираат од страна на софтвер (до 1920x1080),Resistive touch контрола.Со некои оперативниот СИСТЕМ може да не работат правилно.LCD можат да работат со Raspbian, Ubuntu, WIN10 IOT и така натаму.Може да работи како екран осетлив на допир на Малина Пи и некои мини КОМПЈУТЕР.Ако не можете да потврдите дали вашиот оперативен СИСТЕМ е поддржана, можете да нè контактирате и да се обезбеди слика, што може да пробате за вас, ако е можно.Мулти јазици OSD мени, за управување со енергијата, brightness/contrast прилагодување, итн.

Особините

Купувачите избираат и